Jan Czerwiński
o firmie
Szanowni Klienci!

Firma "CZERWIŃSKI" istnieje od kwietnia 1990 roku. Wcześniej prowadziłem działalność gospodarczą pod szyldem "Zakład ślusarski". Zakład mieści się na terenie byłej kopalni we Wręczycy. Jestem producentem konfekcji hutniczej i artykułów gospodarstwa domowego.
Najważniejszą strefą działalności naszego przedsiębiorstwa jest konfekcja hutnicza. Posiadamy automatyczne, sterowane komputerowo linie do produkcji rur stalowych.
Nasza firma oferuje rury stalowe kalibrowane i profile o średnicy: od 9 mm do 60 mm i grubości od 0,4 mm do 3,0 mm. Profile oferujemy o różnych przekrojach (kwadraty, prostokąty, owale, sześciokąty) oraz w wersji zamkniętej lub otwartej.
Posiadamy również drugą linię, która przeznaczona jest do cięcia wzdłużnego taśmy stalowej z kręgów. Tniemy taśmę na życzenie klienta od 20 mm.
Jesteśmy jednym z największych producentów w Polsce desek do prasowania na płycie i na siatce metalowej: w sumie jest ich 15 rodzajów. Produkujemy również suszarki balkonowe: wiszące, stojące i na kółkach (10 rodzajów).
Dodatkowo posiadamy lakiernię elektrostatyczną i maszyny do produkcji, tj.: profesjonalne giętarki do krępowania rur i profili, wtryskarki do tworzywa, automaty do prostowania i cięcia drutu, wiertarki, tokarki, zgrzewarki, spawarki, przecinarki do rur, profesjonalne pakowarki i inne. Naszym klientom oferujemy własny transport o ładowności 5 i 26 ton. Załadunek wykonujemy suwnicą do 5 ton. Zatrudniamy wyspecjalizowaną załogę fachowców, którzy pracują z nami od lat.

Posiadamy świadectwo ochronne na Znak Towarowy wydane przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej. Jesteśmy znaczącym zakładem produkcyjnym na terenie Gminy Wręczyca Wielka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców zarówno krajowych, jak i zagranicznych wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2009 oraz System Zarządzania Środowiskowego wg PN-EN ISO 14001:2005. Wdrożenie tych systemów potwierdzone uzyskaniem odpowiednich certyfikatów wieńczymy nasz wieloletni trud w zakresie doskonalenia zarządzania firmą i umacnia naszą pozycję na rynku.
Z poważaniem
Właściciel